Kübra Dizisi Konusu | Oyuncuları | Yayınlanma Tarihi | Fragmanı | Netflix Yeni Dizisi

Digital yayın platformu Netflix yeni bir yerli yapım diziyi bünyesine katmaya çok yakın. Bu dizinin adı Kübra. Netflix ‘in yeni dizisi olan Kübra ‘nın konusu , rol olan oyuncuları ile birlikte Kübra dizisi , yayınlanma tarihini bu yazımızda bulabilir ve ilk resmi fragmanını izleyebilirsiniz.

kübra dizisi oyuncuları kimler konusu fragmanı izle

Dizinin yönetmenliğini Yağmur Taylan ve Durul Taylan yapacak. Yağmur ve Durul , Taylan biraderler olarak sinema sektöründe isim yapmış 2 yönetmen kardeştir ve bir çok başarılı işe imza atmışlardır. Dizi , Afşin Kum’un aynı isimli romanından uyarlanmıştır.

Kübra Dizisinin Oyuncuları

Dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Şifanur Gül var. Aslıhan Malbora , Nazan Kesal , Ahsen Eroğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi birbirinden önemli isimlerde yine kadroda yer almaktadır. Dizide yer alan diğer isimler ;

  • Cihan Talay
  • Aytek Şayan
  • Büşra Develi
  • Uygar Özçelik
  • Mehmet Resul Kaya
  • Çağrı Çıtanak
  • Pınar Tok
kübra dizisinde kimler oynuyor , kübra dizi oyuncuları kimler

Kübra Dizisinin Konusu

Gökhan , İstanbul’un arka sokaklarında yaşayan ve hayatının aşkını bulmuş , evlenmek için yaşamını yoluna koymaya çalışan bir delikanlıdır. Gökhan’ın sıradan hayatı aldığı bir mesaj ile alt üst olur. Gökhan bir sanal arkadaşlık grubunun bir parçasıdır ve burada yer alan , Kübra isimli bir hesaptan tam olarak ne anlama geldiği belli olmayan mesajlar almaya başlar.

Kendisine yazan Kübra ismindeki profil kimsenin bilmediği ve beklenmedik olaylar hakkında Gökhan’a bilgiler verir ve uyarılarda bulunur. Bu mesajlaşma zamanla , Gökhan için farklı bir hal almaya başlar ve seçilmiş kişi olduğuna inanmaya başlar. Gökhan’ın bu mücadelesinde yanında destek verenler olduğu gibi düşmanları da yer alacaktır.

Kübra Dizisi Yayınlanma Tarihi

Dizi konusu ve iddialı kadrosu ile şimdiden merak edilir bir hal aldı. İnternet üzerinde Kübra dizisi ne zaman ? Kübra dizisi yayınlanma tarihi gibi aratmalar oldukça merak edilen aratmalar arasında. Netflix’in yeni dizisi Kübra , 18 Ocak 2024 tarihinde Netflix platformunda gösterime girecek

Kübra Dizisi Fragmanı

Çekimleri 2023 yılının Mart ayında başlayan dizi , toplam 8 bölümden oluşacak. Dizinin yapımcılığını OMG Pictures üstleniyor. Dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kübra Dizisi Fragmanı

Dizi maalesef Netflix üzerinden yayınlanacağı için ücretsiz izleme şansınız bulunmuyor. Diziyi izlemek için buraya tıklayarak , Netflix resmi sayfasından üyelik alabilirsiniz.

Dizi ile ilgili sık sorulan sorular ve cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer dizileri incelemek için diziler kategorimize göz atabilirsiniz.

Bu yazımıza oy verir misin ?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.