Müge Anlı’nın Evleneceği , Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir ?

Gündüz kuşağının efsane programının sunucusu , yıllardır aydınlatılan cinayetler ve bulunan kayıplarda başrolde yer alan Müge Anlı yaptığı açıklama ile Televizyon başındaki izleyicileri adeta şoke etti. Müge Anlı Evleneceğini açıkladı. Üstelik evleneceği kişinin adı ve soyadını da verdi. Bu isim Şinasi Yüzbaşıoğlu. Peki kim bu şanslı adam ? Sosyal Medya bu kişinin kim olduğunu araştırıyor. Şinasi Yüzbaşıoğlu mesleği nedir ? Kaç Yaşındadır ? Resimleri..

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı yaptığı bomba gibi açıklama ile bir anda sosyal medya da trend konu haline geldi. Müge Anlı yeni sezonda evleneceğini duyurdu. İşte Müge Anlı’nın açıklamayı yaptığı o anlar..

 

Müge Anlı yaptığı açıklamada ;

”Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu.”

dedi.

Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?

Şinasi Yüzbaşıoğlu’nu Müge Anlı devlet memuru olarak açıkladı. ”Çok da saygı değer mesleği var.” diyerek duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun İstanbul Asayiş Şube Müdürü olduğu biliniyor.

Aslen Adanalı olan damat adayı Şinasi Yüzbaşıoğlu 58 yaşında

Şinasi Yüzbaşıoğlu

Bu yazımıza oy verir misin ?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.