Karanlıktan Kaçış Film Konusu | Fragmanı | Oyuncuları | Nasıl İzlerim ?

31 Mayıs ta vizyona giren Türk yapımı film olan Karanlıktan Kaçış nasıl bir film ? Filmin konusu nedir ? Film neyi anlatıyor ? Filmin oyuncuları ve yönetmeni kim ? Filmin Fragmanını nasıl izlerim ? Filmin imdb puanı kaç gibi bilgileri öğrenmek isteyenler için tüm cevaplar bu yazımızda

karanliktan kaçiş film poster film oyuncuları film konusu

Karanlıktan Kaçış Nasıl Bir Film ?

Gerilim filmlerini seviyorsanız ilginizi çekebilecek bir film. Fragmanını izlediğiniz anda kafanız da filmin bol aksiyon sahnesine sahip olduğunu ve bir çeşit kedi fare oyunu gibi gerilim dolu dakikalar taşıdığını hissediyorsunuz.

Kimi zaman hayatınız yolunda gitmez ve inzivaya çekilip biraz yalnız kalmak istersiniz. Başınızı dinlemeye , kafanızı rahatlatmaya ihtiyacınız vardır. Ama siz bunların planlarını yaparken evren de karşınıza hiç olmadık kişileri çıkartır ve başınıza daha büyük işler çıkar. Eğer sizde bende de bu şans var işte diyorsanız filmi izleyin ve şansınız için olan düşüncenizi tekrar gözden geçirin.

Karanlıktan Kaçış Filmi Konusu

Anıl , genç ve başarılı bir gazetecidir. Sevdiği kadın tarafından ihanete ugrayan Anıl , bunu öğrenir ve bunalıma girer. Anıl yaşadığı olaylar yüzünden şehrin karmaşasından uzaklaşmak ister ve bir orman evine yerleşmeye karar verir.

karanliktan kaçış film sahnesi

Fakat burada da olaylar hiçte Anıl’ın istediği gibi gelişmez. Bir kaza sonucu amnezi hastası olan Esin ile tanışır. Esin’in türlü tehlikelerle karşı karşıya olduğunu öğrendiğinde ise onu yanına alarak saklamak zorunda kalır. Yaşanan gelişmeler Anıl’ın hayatını bir yaşam kalım savaşı haline getirir.

Karanlıktan Kaçış Film Oyuncuları ve Film Bilgileri

Tolga Tona ‘nın yönetmenliğini yaptığı film de senaristlikte yönetmen Tolga ile Süleyman Mercan var. Filmde öne çıkan oyuncular Tuvana Türkay, Serhat Teoman, Saygın Soysal , İpek Erkan , Asuman Dabak , Elvan Bukulmez

Filmin Vizyon Tarihi : 31 Mayıs 2024

Tür : Gerilim

Süre : 1 saat 37 dakika

IMDB Puanı : Henüz Belli Değil

Beyazperde Puanı : 4 üzerinden 3,4

Karanlıktan Kaçış Film Fragmanı

Karanlıktan Kaçış Film Yorumu

Genel de yabancı filmleri tercih eden bir izleyici olarak zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım sürükleyici bir filmdi. Aurası yüksek ambiansı etkileyici. Oyunculuklar çok iyi.
Konusu üzerinizde psikolojik olarak etki bırakıyor. Özellikle böyle olaylarla karşılaşmıyor, yaşamıyorsanız ya da gündeminiz değilse detaylar sizi kadına ya da savunmasız birine psikolojik, fiziksel şiddet ve taciz konusunda daha da duyarlı hale getiriyor.

Beyazperde – Claudia Album

Bu yazı da sizlere 31 Mayıs günü vizyona giren Türk gerilim filmi Karanlıktan Kaçış hakkında bilgiler verdik. Daha fazla film hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilgili kategorimiz olan Filmler kategorisini takip edebilirsiniz. Aradığınız film hakkında henüz bir yazımız mevcut değil ise yorum bölümünden bize bildirebilir ya da iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

Bu yazımıza oy verir misin ?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.