M3GAN Filmi | Konusu | Oyuncuları | Fragman izle

Vizyona yeni giren 2023 yapımı M3gan Filmi Nasıl Bir Film ? Filmin konusu nedir ? Vizyon Tarihi nedir ? Türü nedir ? M3gan film oyuncuları kimlerdir ? Tüm bu soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilir aynı zaman da filmin fragmanını sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

M3gan filmi 13 Ocak 2023 tarihinde vizyona girdi. 1 saat 42 dk süren film korku ve gerilim türü olarak geçse de bilimkurgu sevenlere de hitap eden bir film. Filmin yönetmenliğini Gerard Johnstone yaparken , senaristliğini ise Akela Cooper yapıyor. Allison Williams, Violet McGraw ve Ronny Chieng filmde öne çıkan isimler olarak göze çarpıyor. M3gan filmi imdb puanı ise 10 üzerinden 6,7

M3gan Film Konusu

“M3GAN” dahi bir oyuncak şirketinde çalışan robotik mühendisi olan bir kadının hikayesini konu ediyor. Mühendis, yakın zamanda yetim kalmış olan yeğenine destek olması ve arkadaşlık etmesi için bir robot tasarlar. Ancak küçük kız ile duygusal olarak bağ kurmaya programlanmış insansı robot, programlaması fazla iyi işlediği için yeni arkadaşı konusunda aşırı korumacı bir hale gelir. Bu korkutucu bağlanma durumu pek çok tehlikeyi de beraberinde getirir.

M3gan Film Fragmanı

M3gan Nasıl Bir Film ?

Eğer bilimkurgu temalı filmlerden hoşlanıyorsanız kesinlikle bu filmden hoşlanacağınızı düşünüyoruz. Daha önce bir çok korku gerilim türü filmlerde denk geldiğimiz katil ve korkunç oyuncaklı temalara Megan filmi ile adeta geri dönüş yapmış oluyoruz ama bu kez bir farkla. O da günümüz bebeklerinin robotik ve yapay zeka ile harmanlandıktan sonra hayatımıza bu film ile girmiş olması.

Sebepsiz yere bir çok adam öldüren “Chucky” isimli katil oyuncak bebeği eminiz ki duymuşsunuzdur. Yine “Annabelle” de bu alanda adını duyduğunuz bir başka katil oyuncaklı film. Bu iki filmde oyuncakların insanlardan aldıkları intikam ve duydukları nefret duygusu işlenmiş olsa da M3gan Filmi tam tersi bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Bu kez bir oyuncak , bir insanı çok fazla seviyor ve hatta ona baglanıyor. Bağlanmakla da kalmıyor onun için herşeyi yapıyor.

M3gan Filmi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Vizyona giren diğer filmler hakkındaki yazılarımız için sinemalar kategorimizi kullanabilirsiniz.

Bu yazımıza oy verir misin ?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.