Black Adam Film Konusu , Fragman ve Tarihi

Black Adam21 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan Black Adam filmi Fantastik , Aksiyon türünde yer alıyor. Shazam!’ın spin-off‘u olan filmde, anti kahraman Black Adam’a odaklanılıyor. Dwayne Johnson’ın Black Adam’ı canlandırdığı filmin yönetmen koltuğunda Jaume Collet-Serra oturuyor. Filmin tahmini süresi ise 2 saat 4 dakika.

Süper kahraman filmlerinden hoşlananlar için kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Kurşunların geçmediği , müthiş hızlı , istediği zaman uçabilen ve tabiki bir yumrukla yeri göğü oynatabilecek kadar güçlü olan bir kahraman Black Adam. Peki böylesi güçlü bir adam öldürülebilir mi ? Ya da nasıl bu hale geldi..

Filmle ilgili ufak bir spoiler vermek gerekirse.. Kahramanımızın karşısında Adalet Birliği olacak ve kahramanımızı durdurmaya çalışacaklar.

Black Adam rolünde Dwayne Johnson’ı izleyeceğimiz yapımda ünlü oyuncuya Aldis Hodge, Noah Centineo, Sarah Shahi, Marwan Kenzari, Quintessa Swindell, Bodhi Sabongui ve Pierce Brosnan eşlik ediyor. Dwayne Johnson ile ilgili küçük bir detay verelim.  Dwayne Johnson’un canlandıracağı başrol karakterinde kostümün içinde kaslı gözükmesi için dolgu malzemeleri bulunuyordu ama The Rock olarak bilinen Dwayne Johnson o kadar kaslı ki dolguları kullanmasına gerek kalmadı.

Black Adam Film Konusu

Film, Mısır tanrılarının kudretine denk özel güçler kazandıktan sonra hapsedilen ve 5000 yıllık tutsaklıktan sonra günümüzde zincirlerinden kurtulan anti-kahraman Black Adam’ın hikâyesini anlatıyor. Black Adam, antik tanrıların her şeye gücü yeten güçleriyle bahşedildikten yaklaşık 5000 yıl sonra, dünyadaki mezarından kurtulur ve benzersiz adalet biçimini modern dünyaya salmaya hazırdır.

Vizyon Tarihi: 21.10.2022
Süre: 124 Dakika
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Oyuncular: Viola Davis, Sarah Shahi, Dwayne Johnson

İlk Fragmanı

İkinci Fragmanı

Filmde yer alacak Adalet Birliğinde yer alan süper kahramanlar kimler ? Şimdi bu kahramanlarımızı inceleyelim

Hawkman

Yerçekimine meydan okuyan Nth metalden yapılmış kostümüyle Hawkman cesareti ve ahlakıyla topluluğun önde gelen isimlerinden. Genç kahramanlara yol gösteren Hawkman, dünyanın dengesini koruma görevinde yoluna kimsenin çıkmasına izin vermiyor, Black Adam dahil.

Doctor Fate

Antik uzaylı miğferini takan Kent Nelson, nazik bir akademisyenden büyücü Doctor Fate’e dönüşür. Adalet Topluluğu’nun kurucu üyelerinden biri olan Doctor Fate, güçlerini sihir yapmak, illüzyonlar oluşturmak ve geleceği görmek için kullanır.

Atom Smasher

Adalet Topluluğu’nun en genç üyelerinden olan 20 yaşındaki Al Rothstein, moleküler yapısıyla oynayarak boyut değiştirebiliyor. Devasa şekilde büyüyebilen Atom Smasher, deneyim eksikliğini kaba kuvvet ve gençlere özgü iyimserliğiyle kapatıyor.

Cyclone

Kötü bilim insanları tarafından denek olarak kullanılan 19 yaşındaki Maxine Hunkel, nanoteknoloji sayesinde rüzgarı zihniyle kontrol edebiliyordur. Hunkel, topluluğa yoğun sosyal adalet duygusu ve eşsiz güçlerini katıyor.

Başka filmler hakkında bilgi almak için ilgili kategorimiz : Filmler

Bu yazımıza oy verir misin ?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.