Instagram’da Gizli Profilleri Görme : Postegro Uygulaması

Daha önce Postegro uygulamasını duydunuz mu ? Eğer duymadıysanız ve ne işe yaradığını bilmiyorsanız bu yazımızda size detaylıca ne olduğunu anlatmaya çalışacağız. Postegro Uygulaması ne işe yarar  ve bu uygulamanın bir zararı var mı ?  İnstagram  gizli profilleri görme , instagram gizli profillere bakma isteğiniz varsa hangi uygulamayı kullanabilirsiniz ? Bunun için Postegro uygulamasını kullanabilir miyim ? işte bu soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İnstagram günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarının başında geliyor. Günümüzde çoğu insanın , zamanının büyük bir bölümünü harcadığı bir uygulama. Bu uygulamada yer alan profiller kimi zaman arkadaşımız ya da tanıdığımız insanlardan oluşsa da yeri geldiğinde tanımadığımız insanlarında bizi takip ettiğini görebiliyoruz. Belki de siz de onu tanıyorsunuzdur ama profil resminden kim olduğunu çıkaramamışsınız. Şöyle bir bakıp çıkma şansınız olsa profile belki de tanıdığımız biri olduğunu görüceksiniz ve siz de onu gönül rahatlığı ile takip edeceksiniz. Hatta belki de eski sevgiliniz sizi kontrol edebilmek için fake hesap açtı ve sizi oradan takip ediyor. Hesap fake mi gerçek mi nasıl öğreneceksiniz ? Tabi ki Postegro Uygulaması ile.

Postegro Uygulaması Nedir ve  Ne işe Yarar ?

LiLi Technologies tarafından geliştirilen, Android cihazların Google Play Store ve iOS cihazların App Store üzerinden erişebileceği bir sosyal medya aracıdır.

Basit tabiriyle Instagram kullanıcılarının gizliliğini ihlal etmeye yarar. Instagram’daki gizli profillere erişmenize olanak sağlar. Gizli olan bütün fotoğraf ve hikaye paylaşımlarını görüntüleyebilirsiniz. Hatta kurbanınızın bundan haberi bile olmaz.

Postegro Uygulaması Nasıl Çalışır

Bu uygulamanın çalışma mantığı aslında çok çok eski bir sisteme dayanıyor. Zamanında Limewire , Bearshare gibi programlardan bildiğimiz bir çalışma prensibi var. Belirttiğim programlar çeşitli müzik , film vb dosyaları aramaya yarıyordu. Bunu da şöyle yapıyordu. Siz programı indiriyorsunuz. İndirdiğiniz program sizin Hard Diskinizi tüm Dünyanın kullanımına açıyor. Bir başka program kullanıcısı yazdığı şarkı ismi ile sizi hard diskinizde yer alan dosyanın ismi uyuşuyorsa bunu karşı tarafa gösteriyor ve sizden indirmesine izin veriyordu.  Postegro uygulamasının çalışması içinde başka kullanıcılarında bu uygulamayı kullanıyor olması gerek. Eğer sizin hedef profilinizin arkadaşlarından biri postegro uygulamasını kullanıyorsa siz o arkadaşının üzerinden kurbanınızın profiline ulaşabiliyorsunuz.  Yani %100 başarı vaad etmiyor uygulama ama ne kadar çok kişi tarafından kullanılırsa o kadar çok kişinin profili sizlere açılmış olacak.

Postegro Uygulaması Güvenilir Mi ?

Kesinlikle güvenilir bir uygulama olduğunu söyleyemeyiz. Sonuçta İnstagramın resmi bir uygulaması değil. Bu tür uygulamalar 3.Parti yazılım olarak  geçer ve kesin bir güvenlikten söz edilemez. Sadece Playstore ve App store üzerinde yer alıyorsa şimdiye kadar hakkında olumsuz bir şikayet gelmediği anlamı çıkartılabilir.  Yine de uygulamanın kullanılmasının sorumluluğu son kullanıcıya aittir. Eğer eski sevgiliyi stalk yapma durumunuz söz konusu ise , sıfırdan açacağınız bir profil ile uygulamaya bağlanmanız size birşey kaybettirmeyecektir.

Playsore üzerinden uygulamayı indirmek için buraya tıklayın : Postegro Android İndir

Appstore üzerinden uygulamayı indirmek için buraya tıklayın : Postegro İos İndir 

Sosyal Medya uygulamaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ilgili kategorimize göz atınız : Sosyal Medya

Bu yazımıza oy verir misin ?
1 yorum
  1. […] video izlemek ister. Eğer gizli kalmak ve istiyor ve instagramda resimlerini görmek istiyorsanız Postegro Uygulaması ile ilgili yazıyı […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.